go
Logo
twitter twitter
çevrimiçi: 144 kişi  17 Ağu 2022 
 Boşluk doldurma (kelimeler)
 Boşluk doldurma (fiiller)
 Kelime tamamlama
 Fiil tamamlama
 Kelime Eşleştirme
 Fiil Eşleştirme
 Kelime Telaffuzları
 Fiil Telaffuzları
 Fiil çekim testleri
Cümle Sözlük üyelik şartları

Cümle sözlük sitesine giriş yapılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Cümle sözlük sitesi, ticari ve ticari olmayan bölümler içermektedir. Ücretsiz deneme kullanıcısı olmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak siteden sınırsız şekilde yararlanmak için Premium üye olmak gerekmektedir.

Standart üyeler belli oranda siteyi kullanma hakkına sahiptirler ve bunlar için belli bir ücret ödemeleri gerekmemektedir. Bu kullanım sınırı konusunda site istediği kısıtlamayı değiştirme hakkına sahiptir.

Premium üyeler ise satın aldıkları paket doğrultusunda süreli olarak siteyi sınırsız bir şekilde kullanabilirler.

Cümle sözlük'un kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Cümle sözlük kesinlikle sorumlu tutulamaz. Cümle sözlük olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine Cümle sözlük hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir. Cümle sözlük kullanıcıları tarafından, Cümle sözlük'dan yararlanılarak satın alınmaya karar verilen veya satın alınan herhangi bir ürünün kalitesi, güvenli oluşu, yasal oluşu fiyatı ve bunlar gibi özellikleri Cümle sözlük'un garantisinde değildir ve üyelik tarihinden sonra eklenen paketler ve özellikler nedeniyle hiçbir kullanıcı üyeliğin uzatılmasını-yenilenmesini talep etme hakkına sahip değildir.

Cümle sözlük tarafından sağlanan standart üyelik, üyelerin Premium üye olmadan önce site içeriğini ve işleyişini görebileceği bir demo oluşturmaktadır ve bu nedenden dolayı, Premium üyeler ücret iadesi, aboneliğin yenilemesi, dondurulması gibi taleplerde bulunamaz. Siteye üye olan her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılır.

Cümle Sözlük, bir Onur-Hoca projesidir. cumlesozluk.com © 2009 - 2022